Schema trainingstijden

VOORJAAR 2023

De onderstaande trainingstijden voor Coastal, Rolbank en Gig zijn van toepassing.

  • De teams reserveren de boten in Boot Reserveren, tenminste 24 uur vóór aanvang van de training.
  • Neem contact op met de captain indien er geen boot/boten op een bloktijd gereserveerd is in Boot Reserveren (zie Leden zoeken Leden na inlog).
  • Teams dienen zich aan de vertrek- en de terugkomtijden te houden i.v.m. het beperken van de drukte op het vlot en eventuele overname van de boten.
  • Voor meer informatie over het schema neemt u contact op met
  • Kijk op de pagina Vloot voor de bijbehorende roeiproeven en permissies.

Coastal - VOORJAAR 2023

Bijgewerkt maart 2023

MAANDAG

CAPTAIN

tijd

Thonon

HONG

KONG

VIctoria

Monaco

swift

De Drost

hooft

MICHIEL POULIE

warenar

WOLF PACK

anna

emma

HEREN1 Wilco van Gils 19:00   - - - -
SHACKLETON 1/2 Paulien Reedijk 19:30 - - - -  
SHACKLETON 1/2 Paulien Reedijk 19:30 - -   - -
TEAM SWIFT Caroline van den Ende 19:30 - - -   -

DINSDAG

CapTain

tijd

thonon

hong

kong

victoria

monaco

swft

de drost

hooft

MICHIEL POULIE

warenar

WOLF PACK

anna

emma

NEXT LEVEL Tjarda Molenaar 18:15 - - -   -
ANOTHER LEVEL Carina Dekker 18:30   - - - -
GEN-X Marja Breunese 19:00 -   - - -
5BEAUFORT Iris van Gils 19:30 - - - -  

WOENSDAG

CapTaIn

tijd

THONON

HONG

KONG

VICTORIA

MONACO

SWIFT

de drost

hooft

MICHIEL POULIE

warenar

WOLF PACK

anna

emma

SHACKLETON 1/2 Paulien Reedijk 09:00 - -   - -
PILOTS  Dominique Smelt 18:30 - - -   -
TEAM WISMEIJER Henk Wismeijer 19:00   - - - -
SHACKLETON 1/2 Paulien Reedijk 19:30 - - - -  

DONDERDAG

CapTain

tijd

THONON

HONG

KONG

VICTORIA

MONACO

SWIFT

de drost

hooft

MICHIEL POULIE

warenar

WOLF PACK

anna

emma

HEREN1 Wilco van Gils 19:00   - - - -
HEREN 2/3 Bernard Kapma 19:00 - - -   -
HEREN 2/3 Bernard Kapma 19:00 - -   - -
5BEAUFORT Iris van Gils 19:30 - - - -  
GEN-X Marja Breunese 19:30 -   - - -

VRIJDAG

CapTain

tijd

THONON

HONG

KONG

VICTORIA

MONACO

SWIFT

de drost

hooft

MICHIEL POULIE

warenar

WOLF PACK

anna

emma

ROWING-ON Margot Eras 16:00

ZATERDAG

CapTain

tijd

THONON

HONG

KONG

VICTORIA

MONACO

SWIFT

de drost

hooft

MICHIEL POULIE

warenar

WOLF PACK

anna

emma

5BEAUFORT Iris van Gils 08:45 - - - -  
HEREN1 Wilco van Gils 09:00   - - - -
HEREN 2/3 Bernard Kapma 09:00 -   - - -
HEREN 2/3 Bernard Kapma 09:00 - -   - -
(RIDDERS) Waldo Berenschot 10:00 - - -   -
GEN-X Marja Breunese 11:00 -   - - -
NEXT LEVEL Tjarda Molenaar 11.00   - - - -
ZA-SLIDING MARGOT ERAS 11.15 - -   -  

ZONDAG

CapTain

tijd

THONON

HONG

KONG

VICTORIA

MONACO

SWIFT

de drost

hooft

MICHIEL POULIE

warenar

WOLF PACK

anna

emma

SHACKLETON 1/2 Paulien Reedijk 09:00 - - - -  
SHACKLETON 1/2 Paulien Reedijk 09:00 - -   - -
GEN-X Marja Breunese 09:00 -   - - -
PILOTS Dominique Smelt 09:00 - - -   -
ANOTHER LEVEL Carina Dekker 09:00   - - - -
TEAM WISMEIJER Henk Wismeijer 11:00   - - - -

 

ROLBANK - VOORJAAR 2023

Bijgewerkt maart 2023

MAANDAG

CapTain

tijd

jade

suzanna v baerle

lotje

ansco dokkum

piet hein

prins hendrik

constantijn huygens

ernst sillem

mirage

osprey

- - - - - - - - - - - - -

DINSDAG

CapTain

tijd

jade

suzanna v baerle

lotje

ansco dokkum

piet hein

prins hendrik

constantijn huygens

ernst sillem

mirage

osprey

Ridders Waldo Berenschot 17.00-18.30               - -

WOENSDAG

CapTain

tijd

jade

suzanna v baerle

lotje

ansco dokkum

piet hein

prins hendrik

contantijn huygens

ernst sillem

mirage

osprey

Carin Arkink Carin Arkink 09.30- 11.00 - - - -         -  

DONDERDAG

CapTain

tijd

jade

suzanna v baerle

lotje

ansco dokkum

piet hein

prins hendrik

constantijn huygens

ernst sillem

mirage

osprey

Ridders Waldo Berenschot 17.00-18.30               - -

VRIJDAG

CapTain

tijd

jade

suzanna v baerle

lotje

ansco dokkum

piet hein

prins hendrik

constantijn huygens

ernst sillem

mirage

osprey

Carin Arkink Carin Arkink 09.00-10.30 - - - -       -  

ZATERDAG

CapTain

tijd

jade

suzanna v baerle

lotje

ansco dokkum

piet hein

prins hendrik

contantijn huygens

ernst sillem

mirage

osprey

Carin Arkink Carin Arkink 08.30-11.00 - - - -       -  
Ridders Waldo Berenschot 10.00-11.30               - -

ZONDAG

CapTain

tijd

jade

suzanna v baerle

lotje

ansco dokkum

piet hein

prins hendrik

contantijn huygens

ernst sillem

mirage

osprey

- - - - - - - - - - - - -

Pilot Gig - VOORJAAR 2023

Bijgewerkt juni 2022

MAANDAG

CapTain

tijd

amuda

de ruyter

excalibur

jubilee

royal blue

Marlin (H) Rolph Hulzebos (Henk Wismeijer) 19.00 - 20.30 - -   - -
Freddy's (H) Kasper Verhoek (Chris Hylkema) 19.30 - 21.00 - - -   -
Royal Forces (H) Jesse de Metz 19.30 - 21.00   - - - -

DINSDAG

CapTain

tijd

amuda

de ruyter

excalibur

jubilee

royal blue

Majestic 5.0 (D) Frouwke Kersch (Kitty Mulder) 18.00 - 20.00 - - -   -
Nerea (D) Ellen Veneberg (Maaike Rijken) 19.30 - 21.30 - -   - -
Bavette (H) Robert Boekestijn 19.45 - 21.15 -   - - -
Roets (H) André Steenman    (JW Tulp) 20.00 - 21.30   - - - -

WOENSDAG

CapTain

tijd

amuda

de ruyter

excalibur

jubilee

royal blue

QM (D) Caroline van den Ende   (Jans vd Horn) 19.45 - 21.30 - - -   -
Harveys (D) Isabella Visser (Marije Benink - van der Klooster) 20.00 - 21.30   - - - -

DONDERDAG

CapTain

tijd

amuda

de ruyter

excalibur

jubilee

royal blue

Dutchesses (D) Jane van Zijverden  (Alicia van Waveren) 18.00 - 19.00 - - - -
Marlin (H) Rolph Hulzebos (Henk Wismeijer) 19.00 - 20.30 - -   - -

VRIJDAG

CapTain

tijd

amuda

de ruyter

excalibur

jubilee

royal blue

- - - - - - -

ZATERDAG

CapTain

TiJD

AMUDA

DE RUYTER

EXCALIBUR

JUBILEE

ROYAL BLUE

Dutchesses (D) Jane van Zijverden  (Alicia van Waveren) 09.00 - 10.00 - - - -  
Nerea (D) Ellen Veneberg (Maaike Rijken) 10.00 - 11.30 - -   - -

ZONDAG

CapTain

tijd

amuda

de ruyter

excalibur

jubilee

royal blue

Marlin (H) Rolph Hulzebos (Henk Wismeijer) 08.30 - 10.00 - -   - -
Harveys (D) Isabella Visser (Marije Benink - van der Klooster) 09.00 - 10.30   - - - -
QM (D) Caroline van den Ende   (Jans vd Horn) 09.45 - 11.00 - - -   -
Majestic 5.0 (D) Frouwke Kersch (Kitty Mulder) 10.00 - 11.00 - -   - -
Roets (H) André Steenman    (JW Tulp) 10.30 - 12.00   - - - -
Bavette (H) Robert Boekestijn 12.00 - 13.30 - -   - -