Heerensociëteit 19 februari
De toestand in de wereld
Michel Kerres

Geachte Heeren-leden,
Excuses dat u deze aankondiging wat laat ontvangt; door verschillende omstandigheden is deze niet verzonden.
Voor de komende Heerensociëteit stappen wij kortstondig uit de wereld der boten om stil te staan bij de toestand in de wereld en daartoe is alle aanleiding.
Op donderdag 19 februari aanstaande verwelkomen wij opnieuw Michel Kerres, redacteur/journalist Geopolitiek bij NRC en vaste gast in de podcast Wereldzaken. Eerder was hij bij ons te gast; gezien de huidige onrustige wereldorde hebben wij hem graag wederom uitgenodigd.
“De Toestand in de Wereld”
De oorlog in Oekraïne, de spanningen in het Midden-Oosten – met Iran, de Verenigde Staten en het presidentschap van Trump – de rivaliteit tussen China en het Westen, dreigende handelsoorlogen en de interne uitdagingen binnen Europa.
Michel zal ons meenemen in zijn analyse van deze ontwikkelingen.
Uiteraard is er ruim gelegenheid voor een interactieve gedachtewisseling en het stellen van vragen.
Onze chef-kok Jaap verzorgt deze avond een driegangenmenu.
Wij beginnen om 18.00 uur met de borrel en gaan om 19.00 uur aan tafel, opdat wij omstreeks 20.15 uur het woord aan Michel kunnen geven.
Aanmeldingen gaarne vóór 18 februari via onderstaande link.
Wij zien uit naar uw komst op donderdag 19 februari.
Met vriendelijke groet,
Eric J.N. van der Ley